Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2481451
10963
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kovács jelzéssel: Jézus. Olaj, falemez. Sérült fa keretben. 46x33,5 cm 2476312
10964
409
LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm 2507989
10965
409
Nagy Pál (?) jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 62,5x44 cm 2405908
10966
409
MV jelzéssel: Sz. Imre. Kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×20 cm 2414874
10967
409
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 40x21 cm 2414878
10968
409
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 39x24 cm 2507758
10969
409
Rónai jelzéssel: Fiú portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 30×21 cm 2477974
10970
409
Román György jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 45,5×68 cm 2414815
10971
409
RB monogramm jelzéssel: Hölgy enteriőrben. Olaj, farost. Fa keretben. 50x70 cm 2468291
10972
409
Szőnyi I jelzéssel: Nagyvárosi utca. Olaj, karton. Fa keretben. 100×70 cm 2507782
10973
409
Varw (?) jelzéssel: Út a farmhoz. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 30,5×39,5 cm 2507739
10974
409
Varga (?) jelzéssel: Színes képek. Olaj, farost. Fa keretben. 40x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft