Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 501
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543580
10771
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gruber jelzéssel: Kikötő. Vegyes technika, papír. üvegezett keretben, 34x43 cm 2543581
10772
409
B.M. jelzéssel: Ház előtt. Tus, papír. üvegezett keretben, 34x44 cm 2533356
10773
409
Mednyánszky jelzéssel: Arckép. Szén, papír, kissé foltos. 29,5x20 cm 2533462
10774
409
Munkacsy jelzéssel: Alak. Ceruza, karton, kissé sérült. 25x20 cm 2533353
10775
409
Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Ceruza, papír, sérült, foltos. 30x20 cm 2206926
10776
409
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2382167
10777
409
3200
Safi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 60×45 cm 2382047
10778
409
Olvashatatlan (Cs...) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 35x25 cm 2359648
10779
409
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm 2505239
10780
409
T. Beny jelzéssel: Afrikai falu. Olaj, farost. 20x25 cm 2543469
10781
409
Mednyánszky jelzéssel: Katonák, Vegyes technika, papír, keret nélkül, 30x20cm 2543471
10782
409
Munkácsy jelzéssel: Tanulmány fejek, Szén, papír, keret nélkül, 26x19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft