Üvegtárgyak Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523978
11552
408
Glass-objects
Antik fogvájó tartó (2db), aranyozott, csiszolt üveg, kopott, m: 8,5cm 2523980
11553
408
Glass-objects
Antik fogvájó tartó (2db), aranyozott, csiszolt üveg, kopott, m: 8,5cm 2528383
11554
408
Glass-objects
Óriási kristály tétel: kínálók, vázák stb, egy két csak kisebb hibákkal. 2506217
11555
408
3200
Glass-objects
Csiszolt parfümös üveg, dugón kis csorbával, karcolás és kopásnyomokkal, 13 cm 2447219
11556
408
Glass-objects
Kristályváza, hámozott, gazdagon csiszolt, hibátlan m: 22cm 2526774
11557
408
Glass-objects
Muranói üveg váza. Anyagában színezett, matricával jelzett. m: 48 cm 2526248
11558
408
Glass-objects
3 db üveg gyertyatartó. Formába préselt. 12 cm 2526300
11559
408
Glass-objects
Ólomkristály asztali hamutartó tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2526388
11560
408
Glass-objects
Ólomkristály süteményes tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 27,5 cm 2529048
11561
408
3800
Glass-objects
Ólomkristály üveg váza, metszett, csorbával, m: 2529018
11562
408
3200
Glass-objects
Kézzel festett üveg váza, kopásnyomokkal, m: 28,5 cm 2528852
11563
408
3800
Glass-objects
Whyskis üveg dugóval, 4 db pohárral, kopásnyomokkal, dugón csorbával, m: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft