Üvegtárgyak Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507725
11672
408
Glass-objects
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm 2529739
11673
408
Glass-objects
Colony etikettel 6 db vizespohár m:8,5cm, kiöntő m:12,5cm, kopott, apró csorbák. 2529479
11674
408
Glass-objects
Kristály kék váza. Kopott, sérült. m:22 cm 2512592
11675
408
Glass-objects
Ólomkristály váza és hamutál, kopott, m: 21 cm, d: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft