Üvegtárgyak Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2528738
11540
408
24000
Glass-objects
Vízimadár. Finn design üveg figura. Kézzel készült, anyagában színezett, hibátlan. 15 cm 2526381
11541
408
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db 2511000
11542
408
Glass-objects
Ólomkristály kétrétegű likőrös készlet, kiöntővel és 6 db pohárral, matricával jelzett, metszett, dugón csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm, 7,5 cm 2463231
11543
408
Glass-objects
Kristály whiskys üveg, dugó csorbával, m: 28,5 cm 2375184
11544
408
Glass-objects
Antik kristály toalett szett. Parfümszóró, puderpuffni, olajtartó m: 21 cm. Hibátlan. 2437527
11545
408
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2454842
11546
408
5500
Glass-objects
Nagyméretű, gazdagon csiszolt, likőrös palack, apró kopásnyomokkal. m:36cm 2454848
11547
408
Glass-objects
Koreai lakkváza, kézzel festett, aranyozott, hibátlan. m:27cm 2512408
11548
408
Glass-objects
Zöld üveg váza fém és üveggyöngyös rátétekkel. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 14,5 cm 2495172
11549
408
15000
Glass-objects
Art Deco likőrös palack, ezüstözött csavaros kupakkal, hámozott üveg, 1920 körül. m: 12, d: 9x9 cm, kopott. 2468778
11550
408
Glass-objects
Pumpás kristály likőr kínáló. Hibátlan. d:30cm, m:28cm 2522902
11551
408
Glass-objects
Muránói csizma formájú üveg kiöntő, kopott, jelzés nélkül, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft