Órák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492368
11871
408
Watches
5 db Swatch óraszíj, tépőzáras, különféle színben, újszerű állapotban 2526503
11872
408
Watches
7 db különféle karóra (Tissot, Helvetia, Adec, Dugena, Sandoz, Michel Renee), változó állapotban, közte egy szíj nélkül 2530794
11873
408
Watches
Ritex art deco svájci zsebóra, kissé kopott fekete számlappal, nem működik. d: 47 mm 2530028
11874
408
Watches
Seico automata karóra, dátumkijelzővel, fém szíjjal, működik, d: 4 cm 2524434
11875
408
Watches
Bertleing (Nem azonos a Breitling mátkával!) automata karóra, bőrszíjjal, kopott, karcos. d: 37mm 2531554
11876
408
Watches
Replika Rolex Oyster Perpetual férfi karóra, dátum kijelzővel, sérült fém szíjjal, működik, kopásnyomokkal, d: 3,5 cm 2530631
11877
408
Watches
Doxa mechanikus karóra, működik, de a felhúzóját nem lehet továbbtekerni, üveg karcos, kopásnyomokkal, d: 3,6 cm 2530661
11878
408
Watches
Wostok mechanikus karóra, működik, karcos üveg, d: 3,6 cm 2527829
11879
408
Watches
4 db karóra és zsebóra vegyes állapotban 2530667
11880
408
Watches
Ufesa mechanikus karóra, nem jár, sérült üveg, erősen kopott állapotban, d: 3,5 cm 2530658
11881
408
Watches
Poljot mechanikus karóra, működik, karcos üveg, d: 3,8 cm 2530655
11882
408
Watches
Nivrel mechanikus karóra, működik, foltos számlap, kopásnyomokkal, d: 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft