Órák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480289
11907
408
Watches
Weimar fali óra, elem nélkül, d: 30 cm 2492330
11908
408
Watches
Fa mechanikus óra, nincs kipróbálva, kopott, kulcs hiány. 40x9x17 cm 2531123
11909
408
Watches
Danuvia asztali óra, rozsdás, nem jár, h: 24 cm 2522875
11910
408
Watches
Peter asztali stopperóra, mechanikus szerkezettel, műanyag, kopott, m: 17 cm 2522908
11911
408
Watches
Junghans vekker, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 11 cm 2522844
11912
408
Watches
cca 1960 bakelit asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kulcs hiány, kopott, m: 21 cm 2522806
11913
408
Watches
Üveg óra, mechanikus szerkezettel,nem működik, kopott, m:7,5cm 2528795
11914
408
Watches
Szekrényóra, ingajáratos 1913 Paripás község jegyzőjének feliratozva. Fém házban, kopott. javításra szorul m: 41 cm 2526689
11915
408
Watches
Breuer Lipót órás és ékszerész Gyoma reklám feliratos, régi mechanikus vekker óra. Korának megfelelő állapotban, kisebb kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, működik, d: 10,5 cm 2522675
11916
408
Watches
ICM karóra fomájó falióra. Kézi felhúzós, ébresztős, működő, jó állapotban. 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft