Órák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2527076
11859
408
Watches
Grovana svájci női karóra acél szíjjal, quartz szerkezettel, működik, tokban, d: 25mm 2526992
11860
408
22000
Watches
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, kulcs nélkül, d: 4,5 cm, bruttó: 76,6 g 2526466
11861
408
Watches
Arany (Au/14k) Nivrel női karóra, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, jelzett, bőr szíjjal, bruttó: 10 g, d:17mm 2526469
11862
408
28000
Watches
Arany (Au/14k) Roamer női karóra, mechanikus szerkezettel, kopott, jelzett, működik, bőr szíjjal, bruttó: 13 g, d:20mm 2525536
11863
408
260000
Watches
Arany (Au/14k) Paul Nickel női karóra. Quartz. Kopásnyomokkal, elemcsere szükséges, d: 25mm, bruttó: 47 g
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
2521353
11864
408
900000
Watches
Omega Seamaster Aquaterra chronometer automata karóra,zafír üveggel, nagyon szép, működő állapotban, eredeti dobozában, tartalék szemekkel a fém szíjhoz.
Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2524172
11865
408
15000
Watches
Doxa Royal aranyozott kvarc férfi karóra, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, jó állapotban, eredeti dobozában, magyar nyelvű leírással, d: 34 mm 2531548
11866
408
Watches
Auriol exkluzív karóra tároló doboz 6 órának. Műbőr, üveg, fém csattal, új állapotban, eredeti dobozában 35 cm 2530758
11867
408
Watches
Junghans art deco kandallóóra, feles ütős, ingajáratos szerkezettel. Működő, jó állapotban 55 cm 2504977
11868
408
50000
Watches
15 darabos zsebóragyűjtemény, közte néhány működőképes 2421898
11869
408
50000
Watches
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm 2472420
11870
408
30000
Watches
Kandallóóra szett, bronz, kopott, sérült, nincs kipróbálva. m: 32 és 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft