https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 82

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: Fogel Ferencz N. Károlyban, negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm
11835.

Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm
11836.

Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
2
Patek Philippe 18K arany (Au) karóra . Jelzett tok és számlap, Porvédő is jelzett 18K arany, Tokszám: 74 285. (cca 1890) d: 33 mm, Hibátlan számlap, működő, hibátlan állapotban, új bőr szíjjal
11837.

Patek Philippe 18K arany (Au) karóra . Jelzett tok és számlap, Porvédő is jelzett 18K arany, Tokszám: 74 285. (cca 1890) d: 33 mm, Hibátlan számlap, működő, hibátlan állapotban, új bőr szíjjal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
750 000 Ft
2 027,03
EUR
,
2 205,88
USD
Ajánlatok száma:
1
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
11838.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Breitling Premier kronográf kézi felhúzós férfi karóra. Eredeti számláppal (korrodált) Jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban, fém tokkal, bőr szíjjal / Original vintage Breitling Premier chronograph with original dial. works well. Steel case. d: 35 mm
11839.

Breitling Premier kronográf kézi felhúzós férfi karóra. Eredeti számláppal (korrodált) Jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban, fém tokkal, bőr szíjjal / Original vintage Breitling Premier chronograph with original dial. works well. Steel case. d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
EUR
,
647,06
USD
Ajánlatok száma:
0
IWC 18k arany kézi felhúzós art deco férfi karóra. cca 1938 Szerkezetszám 966837, tokszám 1016901 Jelzett tok, szerkezet. Számlapon enyhe korrozió. Működő, szép állapotban. 41 mm (fültől fülig) x 21 mm. / A 18k Yellow Gold vintage IWC manual wind with some corrosion on the dial .
11840.

IWC 18k arany kézi felhúzós art deco férfi karóra. cca 1938 Szerkezetszám 966837, tokszám 1016901 Jelzett tok, szerkezet. Számlapon enyhe korrozió. Működő, szép állapotban. 41 mm (fültől fülig) x 21 mm. / A 18k Yellow Gold vintage IWC manual wind with some corrosion on the dial .

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Nem jár, elemcsere szükséges. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.
11841.

Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Nem jár, elemcsere szükséges. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm
11842.

IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
EUR
,
529,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban
11843.

Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
EUR
,
411,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Omega Seamaster kvarc karóra eredeti fém szíjjal, naptár funkcióval, működő, szép állapotban d: 34 mm
11844.

Omega Seamaster kvarc karóra eredeti fém szíjjal, naptár funkcióval, működő, szép állapotban d: 34 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
EUR
,
323,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Omega Seamaster női kvarc karóra eredeti fém szíjjal, naptár funkcióval, működő, szép állapotban, friss szervizzel d: 25 mm
11845.

Omega Seamaster női kvarc karóra eredeti fém szíjjal, naptár funkcióval, működő, szép állapotban, friss szervizzel d: 25 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Omega kézi felhúzós női koktél óra bőr szíjjal, eredeti Omega erszényben. jó állapotban d:10 mm
11846.

Omega kézi felhúzós női koktél óra bőr szíjjal, eredeti Omega erszényben. jó állapotban d:10 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
EUR
,
94,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz