Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 87

11676.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
Hőmérő kályha mellett álló ember figurális díszítéssel. Anglia, XIX. sz. Bronz, alabástrom. Működő hőmérő, kopott. 49 cm
11677.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Üveg hattyú ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 13,5 cm, m: 13 cm
11678.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Berndorf japonizáló dísztányér. Réz, XX. sz. eleje. Falra akasztható.Jelzett. d: 24, 5 cm
11679.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Dzsem kínáló. Historizáló réz, üveg betéttel (kis sérüléssel) m:24 cm
11680.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Opera cilinder - chapeau claque (klakk). cca 1920. Jelzett, eredeti díszes dobozában. Jó állapotban
11681.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11682.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Antik arab váza, ón berakásos réz, kopott, ferde, arabeszk motívummal. Felirat: A tudás hasznos mindenkinek, m: 22cm
11683.

Antik arab váza, ón berakásos réz, kopott, ferde, arabeszk motívummal. Felirat: "A tudás hasznos mindenkinek", m: 22cm

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Márvány posztamens, réz alappal, jó állapotban, m: 67 cm
11684.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
Antik fém, masszív, értékőrző láda kulccsal, Jelzett kulcs: Arnheim Budapest - Berlin. 1910 körül. Kopott. Zár működik! 29x22x11,5cm
11685.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Magyar Tenisszövetség örökös vándordíja Magyarország ifjúsági fiú csapatbajnokának. 1946-1979 évek bajnokainak felvésésével. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton.Kopott 33 cm
11686.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Szecessziós bronz női fejes dísz tál. Jelzés nélkül, repedéssel. d: 32 cm
11687.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft