Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 87

1966 Coupe de lA.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de lA.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm
11688.

1966 Coupe de l'A.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de l'A.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Sakkozók, bronz falikép, keretben, szép állapotú. 4x7cm
11689.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szent Anna. Miniatúra. XIX. sz. első fele. kézzel festett, papír, fa. Modern üvegezett keretben 9x7 cm
11690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
11691.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szentkép Mária és Jézus ábrázolással, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, Maria-Lanzendorf (Ausztria), üveg mögött, 6x5 cm
11692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi tajtékpipa, ezüst(Ag) kupakkal, jelzett, a szár illeszkedésénél a peremgyűrű hiányzik, h: 14 cm
11693.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Angol alpakka, jelzett cukorcsipesz 10 cm
11694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angol alpakka, jelzett cukorcsipesz 8,5 cm
11695.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alpakka, jelzett cukorcsipesz 11 cm
11696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angol alpakka, jelzett cukorcsipesz 11 cm
11697.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ezüstözött cukorcsipesz. Jelzett, 10 cm
11698.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
Antik arab tálka, ón berakásos réz, kopott, ferde, arabeszk motívummal. d: 11,5cm
11699.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft