9 db vallási témájú könyv, közöttük: Betegek keresztútja, Szent kilenced, Imafüzet gyermekek részére, A szent mise állandó részei, Engesztelő szentóra, Szentlélek hárfája, De Imitatione Christi, stb. Kopott, viseletes állapotban.
Török József, Legeza László, Szacsvay Péter: Bencések. Szerzetesrendek a Kárpát-medencében. Bp., 1996, Mikes Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Ordo Baptismi Parvulorum. A gyermekkeresztelés szertartása. A felnőttkeresztelés egyszerűbb szertartásával, a bérmálás szertartásával és az érvényesen megkereszteltek befogadásával a katolikus egyház teljes közösségébe. Bp., 1973., Magyar Katolikus Püspöki Kar, 392 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal.
Kaposfüredi Török Marcell (1942-2016) atya névbejegyzésével.
A magyar református egyház története. Szerk.: Bíró Sándor, Szilágyi István. Bp., 1949, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, néhány kissé foltos lappal. + Enchiridion patristicum. Locos SS. patrum, doctorum scriptorum ecclesiasticorum. In usum scholarum collegit M. J. Rouet de Journal S.J. Friburgi Brisgoviae, 1913., B. Herder. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla sérült, foltos lapokkal névbejegyzéssel.
Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.