Újszövetség. Görög eredetiből ford. és magyarázta: P. Békés Gellért, és P. Dalos Patrik. Róma, 1955., Magyar Katolikus Tudományos és Művészeti Akadémia. Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, kissé foltos lapokkal.
Szabó Árpád: Mágia és vallás. Új Könyvtár 42. Bp., é.n., Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Erdey Ferenc: Kant valláserkölcsi világnézete. Szent István Könyvek 68. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
Misekönyv. Az esztendő 52 vasárnapján, a pirosbetűs ünnepeken és gyászmiséken, továbbá a Boldogságos Szűz Mária, az Úr Jézus Krisztus és a különösen tisztelt szentek ünnepein bemutatott szentmise-áldozat imáinak szövege. Bp.,1931,Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott kiadói kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.
2 db reprint kiadás: Ó és Új Tetamentomi történetek, melyeket az ifjúság számára írt B.P. ; Szentek élete, melyet a zsenge ifjúság számára írt Bedeő Pál. Vászon kötésben, papír védőborítóval
Császár István, Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957. (Szombathely), 2003, Brenner János Emlékhely Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.