Rokokó jelenet, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. m: 24 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Rokoko-jelenet-kezzel-festett-porcelan-jelzett-serult-m-24-cm~II2518029
2518029
11322
407
Leírás: Rokokó jelenet, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. m: 24 cm
: karap_norbert