Rokokó hölgy legyezővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Rokoko-holgy-legyezovel-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-m-29-cm~II2518071
2518071
11321
407
Leírás: Rokokó hölgy legyezővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 29 cm
: tm