1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.
Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással T:1- patina
France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security"hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, in original case, with "Mle G. Kernberger 1954" engraving C:AU patina
Nagy-Britannia ~1930. "BBC Radio Circle - London" zománcozott aranyozott Br jelvény "Miller 11.8. Branston st. B'ham" gyártói jelzéssel T:1-
United Kingdom ~1930. "BBC Radio Circle - London" enamelled gilt Br badge with "Miller 11.8. Branston st. B'ham" C:AU