Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2520539
31723
407
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1- 2517837
31724
407
Numizmatika
~1970-1980. "Előre - Kiváló Úttörővezető" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban + "Kiváló Úttörővezető" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban T:1-,2 2518453
31725
407
Numizmatika
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:2 2521910
31726
407
Numizmatika
~1970. "Veszprém Megyéért" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon + DN "MGT" zománcozott, mezőgazdasági témájú jelvény T:2 2521607
31727
407
Numizmatika
~1970-1980. 3db-os Úttörő kitüntető jelvény tétel, benne "A környezetért", "Az edzettségért", "A művelődésért" T:1- 2520575
31728
407
Numizmatika
~1970-1980. 176db-os "Szocialista Brigád" kitüntető jelvény tétel, mellette egy kisebb zacskónyi "Kiváló Dolgozó" T:vegyes 2399356
31729
407
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712. 2412789
31730
407
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:XF NMK 712. 2519603
31731
407
Numizmatika
1975. "Magyar Autóklub 1900-1975" zománcozott fém hűtőrács jelvény csavaros hátlappal (65mm) + 2db "Magyar Autóklub" matrica T:1- zománchiány 2518510
31732
407
Numizmatika
~1980. "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokokban T:1- 2520656
31733
407
Numizmatika
1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" mellszalagja, szalagdíszítménnyel T:1- 2491391
31734
407
46000
Numizmatika
1990. "Kossuth-díj" jelzett Ag, részben zománcozott kitüntetés (24x19mm) T:1- / Hungary 1990. "Kossuth Prize" hallmarked Ag, partially enamelled decoration (24x19mm) C:AU
NMK.: 729.a Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft