Judaika Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522120
13269
407
Judaica
cca 1935 "Ki zavarja a világbékét?" antiszemita propaganda nyomtatvány gúnyrajzokkal a bécsi Pumbedita nyomdából; minimális beszakadással / Hungarian antisemitic leaflet printed in Vienna;. 29×23 cm 2514737
13270
407
Judaica
cca 1900 Blumen von Jerusalem. Szárított virág, nyomat, papír, héber és német nyelvű felirattal, kissé foltos. Üvegezett keretben. 15×11 cm 2517247
13271
407
Judaica
cca 1857-1875 4 db régi izraelita imakönyv, héber és német nyelven, egészvászon-/bőrkötésben, sérült, foltos állapotban 2517823
13272
407
46000
Judaica
1944 A "Harc" a Zsidókérdést Kutató Magyar Intézet hivatalos lapjának 6 db száma Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft