cca 1857-1875 4 db régi izraelita imakönyv, héber és német nyelven, eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Judaika~25/cca-1857-1875-4-db-regi-izraelita-imakonyv-heber-es-nemet-nyelven-egeszvaszon-borkotesb~II2517247
2517247
13271
407
Judaica
Leírás: cca 1857-1875 4 db régi izraelita imakönyv, héber és német nyelven, egészvászon-/bőrkötésben, sérült, foltos állapotban
: nagy_andras