15110.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Zádor István: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp.,(1945),Officina, 4 sztl. lev.+28 t. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadozott borítóval, egy helyen kissé sérült kötéssel.