15085.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Térkép-melléklettel, 26x38 cm! A térkép általában hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.