https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 252

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fényképtár I. Berekméri Zoltán. Collection of Photography I. Zoltán Berekméri. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1995, Magyar Fotóművészek Szövetsége/Pelikán Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16646.

Fényképtár I. Berekméri Zoltán. Collection of Photography I. Zoltán Berekméri. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1995, Magyar Fotóművészek Szövetsége/Pelikán Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Karátson Gábor fordítása. Bp, 1980, Corvina. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16647.

Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Karátson Gábor fordítása. Bp, 1980, Corvina. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes, 28 db művészeti könyv és kiállítási katalógus tétel: Bán András, Novotny Tihamér: Bukta Imre; Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002 (a szerző által dedikált!); Molnár Sándor kiállítási katalógus; Egri Mária: Györfi Sándor (a szerző által dedikált!); Pintér András Ferenc; Halmi-Horváth István; Godot Galéria 1999-2019;A való világ álma. Szalai József művészete; Géza Németh; AmA. Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Az egyik benne szereplő művész, Sipos Eszter által dedikált; Kovács Ferenc festőművész katalógusa (Dedikált.); Varga Patrícia Minerva: Minerva MMIX (Dedikált) és más izgalmas darabokkal.
16648.

Vegyes, 28 db művészeti könyv és kiállítási katalógus tétel: Bán András, Novotny Tihamér: Bukta Imre; Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002 (a szerző által dedikált!); Molnár Sándor kiállítási katalógus; Egri Mária: Györfi Sándor (a szerző által dedikált!); Pintér András Ferenc; Halmi-Horváth István; Godot Galéria 1999-2019;A való világ álma. Szalai József művészete; Géza Németh; AmA. Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Az egyik benne szereplő művész, Sipos Eszter által dedikált; Kovács Ferenc festőművész katalógusa (Dedikált.); Varga Patrícia Minerva: Minerva MMIX (Dedikált) és más izgalmas darabokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16649.

Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt és dátumozott. Bp., 1957, Nemzeti Szalon. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
16650.

Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt és dátumozott. Bp., 1957, Nemzeti Szalon. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.
16651.

Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, papír védőborító hátsó részén apró sérüléssel.
16652.

Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, papír védőborító hátsó részén apró sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Fréderic Debuyst: A hely szelleme a keresztény építészetben. Bp., 2005. Bencés Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16653.

Fréderic Debuyst: A hely szelleme a keresztény építészetben. Bp., 2005. Bencés Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
A tekintet szintaxisa. Francois Molnar válogatott tanulmányai a kortárs művészet tükrében. szerk: Faludy Judit. Bp., 2011. MTA MKI. Kiadói papírkötésben ajándék CD melléklettel
16654.

A tekintet szintaxisa. Francois Molnar válogatott tanulmányai a kortárs művészet tükrében. szerk: Faludy Judit. Bp., 2011. MTA MKI. Kiadói papírkötésben ajándék CD melléklettel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Király Jenő: Filmelmélet. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. 307 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 832 példányban.
16655.

Király Jenő: Filmelmélet. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. 307 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 832 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Magyarságismeret. Bp.,[1940],Franklin, 136 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, javított, foltos papír védőborítókban, pár lap szélén kis szakadással.
16656.

Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Magyarságismeret. Bp.,[1940],Franklin, 136 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, javított, foltos papír védőborítókban, pár lap szélén kis szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Könyvbarátok kis könyve III. évf. 2. sz. Bp.,[1935],Magyar Könyvbarátok, 164 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, foltos papír védőborítóban.
16657.

Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Könyvbarátok kis könyve III. évf. 2. sz. Bp.,[1935],Magyar Könyvbarátok, 164 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, foltos papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz