Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, kissé sérült papír mappában, hiánytalanul.
Erdélyi Lajos: Orbán Balázs összes fényképe a Székelyföldről. Bp., 1993, Magyar Fotográfiai Múzeum-Balassi Kiadó. 160p. Fekete-fehér képekkel, korabeli fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Hatvan év moziban és TV-ben bemutatott reklámfilmjeit tartalmazó CD-melléklettel. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Mata János fametszeteivel. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban.
A Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére kétszáz kézzel számozott, könyvárusi forgalomba nem kerülő példány készült a szerző aláírásával.
Számozott (LVIII.(58.)/CC(200)) példány, a szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt és dedikált példány.
Rombadöntött és felépített templomaink 1944-1950. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Bottyán János. Bp., 1950., Református Egyetemes Konvent, 64 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval.
S. Nagy ANikó-Rédey Judit: Az utca képeskönyve. Kereskedelmi plakátok és korabeli kritikájuk (1885-1945.) The picture book of the street. Commercial posters and their contemporary reviews. (1885-1945.) Kiállítási katalógus. Bp., 2006., Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.