Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Tornai József: A kiüzetés modern formái. Esszék. Bp., 1998, Korona Kiadó, 272 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
17428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17429.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gervai András: Emigráns vagyok a Földön. Sorsváltozatok. 33 beszélgetés. Bp., 1998, Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17430.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pintér Ödön: A Heten Theba ellen és a Phoinikai nők . A szerző által dedikált! Bp., 1907, Stephaneum Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17431.

Pintér Ödön: A " Heten Theba ellen " és a " Phoinikai nők ". A szerző által dedikált! Bp., 1907, Stephaneum Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herczeg Ferenc: A nap fia. Aláírt! Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói. sérült, elvált papírkötésben.
17432.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók: Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17433.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szőke Miklós Árpád: Szíriusz gyermekei. A dogonok teremtéstörténetéről. Pécs, (1999), Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17434.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17435.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1928. Dick Manó. Korabeli félvászon kötésben.
17436.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horatius összes művei Bede Anna fordításában.Dedikált! Bp., 1989. Európa könyvkiadó. Kartonált kötés papír védőborítóval
17437.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Leopold Gyula (szerk.): Ujság katalógus. 10 éves fennállása alkalmából kiadja az általános tudósító hirdetési osztálya. Bp., 1907. Globus. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17438.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17439.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft