Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Italo Calvino: Végül arra száll egy holló. Novellák. Ford.: Nemeskürty István. Bp., 1959., Zrínyi. Szász Endre (1927-2003) illusztrációival. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   A fordító, Nemeskürty István (1925-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. Gábor Viktor főparancsnoknak alázatos tisztelettel 1959. IV./11. (?) 7. Nemeskürty István, egy közlegény (de nem Tomegra.)
17452.

Italo Calvino: Végül arra száll egy holló. Novellák. Ford.: Nemeskürty István. Bp., 1959., Zrínyi. Szász Endre (1927-2003) illusztrációival. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A fordító, Nemeskürty István (1925-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. "Gábor Viktor főparancsnoknak alázatos tisztelettel 1959. IV./11. (?) 7. Nemeskürty István, egy közlegény (de nem Tomegra.)"

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17
Hegyaljai Kiss Géza: Árva Bethlen Kata. H.n., é.n., a szerző kiadása, 130+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17453.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17454.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Dedikált Hegedüs Géza író részére Bp., 1986, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17457.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17458.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Révész Béla: Egyedül mindenkivel. Regény a meg nem szabaduló prédáról. [Budapest, 1922]. Globus. kiadói papírborítóval
17459.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Várkonyi Nándor: Az ötödik ember I. Bp., 1995, Széphalom Könyvműhely. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17460.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar Adorján: A lelkiismeret aranytükre. Adatok a magyar ősvallás erkölcstanából. Fahrwangen, 1975, Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17461.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, Antiqua-ny., 147 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17462.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17463.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft