Lantos György (1957-): Senji utcarészlet (Zengg, Horvátország). Olaj,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lantos-Gyorgy-1957-Senji-utcareszlet-Zengg-Horvatorszag-Olaj-farost-jelzett-Fa-keretb~II2508141
2508141
10182
406
Leírás: Lantos György (1957-): Senji utcarészlet (Zengg, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, hátoldalán címkén feliratozott, 40×30 cm
: pelikán_kristóf