Magyar grafika gyűjtemény: 55 db egyedi és sokszorosított grafika, benne egy két külföldivel, majdnem mind jelzettek, erotikusakkal, gyűrűs berakóba rendezve
Antal Pál(1944-): BB: Zene. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/200). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi kis ház. Rézkarc, papír, jelzett, Aszódi Weil Erzsébet autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm