5 000 Ft
Korányi Gábor (1952-): "Most megfogtalak!", 1992. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, művész példány A.P. jelzéssel (Artist's proof). Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 13×18,5 cm