Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504928
19192
405
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 15×7,5 cm, nettó: 105 g 2500097
19193
405
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) Vegyes kanalak, jelzettek, nettó: 290g 2504951
19194
405
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztelő készlet, jelzett, 4 db-os, bruttó: 177,75 g 2504419
19195
405
5500
Jewellery
9 db ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, kopottas állapotban, m: 11 cm, 304 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft