Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503069
19180
405
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, strasszokkal díszített medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 9,33 g 2499500
19181
405
Jewellery
Ezüst (Ag) poháralátét. Jelzett. d: 7 cm 9,8 g 2499498
19182
405
Jewellery
Ezüst (Ag) poháralátét 2 db. Jelzett. d:9,5 cm, 32 g 2504939
19183
405
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó henger, jelzett, fém láncon, h: 3 cm, bruttó: 5,3 g 2504945
19184
405
Jewellery
Ezüst(Ag) érme medál + lánc, jelzés nélkül, nettó: 7,75 g + kis medál 2503526
19185
405
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, d: 6 cm, nettó: 15,3 g 2503528
19186
405
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán cukorcsipesz, 2 db, jelzés nélkül, sérültek, nettó: 30,66 g 2504956
19187
405
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán könyv alakú tartó, jelzés nélkül, 8×5,5 cm, nettó: 42,82 g 2497809
19188
405
Jewellery
Ikon másolat, matricás, ezüst okláddal. Fára applikálva. 17x14cm, Jelzett: 850. 2502935
19189
405
Jewellery
Ezüst (Ag) tálka jelzett. 67g, d:70 mm 2499016
19190
405
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) Szalvétagyűrű, 2db, jelzett, nettó: 65g 2502944
19191
405
Jewellery
Ezüst (Ag) villa. Jelzett. 56 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft