Térképek Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2501195
13377
405
Maps
cca 1900 Krassó-Szörény vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm 2348914
13378
405
Maps
1967 Magyarország vasúti térképe, hátoldalán a külföldi összeköttetések hálózatával, 40,5x64 cm 2501193
13379
405
Maps
cca 1900 Bács-Bodrog vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm 2499085
13380
405
Maps
1927 Börzsönyi-hegység. Kirándulók térképe 3. szám. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva 74,5x56,5 cm 2499083
13381
405
Maps
1928 Budai hegyek kiránduló térképe. Kirándulók térképe 1. sz., 1:37500, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, , 69x49 cm. 2499082
13382
405
Maps
1928 Vértes hegység, Kirándulók térképe 15. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, 76,5x64,5 cm Ragasztott 2254670
13383
405
Maps
Budapest Virányos-Zugliget-Tündérhegy-Pozonyi-hegy részét bemutató vászontérkép, 48×40 cm 2500491
13384
405
Maps
cca 1912 Bereg és Ugocsa vármegyék térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 425.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, kissé sérült, ragasztott, 42,5x33 cm 2500464
13385
405
Maps
cca 1900-1910 Umgebung von Budapest / Budapest és környékének térképe, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, kis sérülésekkel, foltokkal, 65x49 cm 2500772
13386
405
Maps
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 5 térkép (ebből 4 sérült/hiányos). Kiadói papírkötés, sérült borítóval. 2473812
13387
405
Maps
cca 1910 Budapest Székesfőváros legújabb térképe utcajegyzékkel. Szakadásokkal 60x49 cm 2472375
13388
405
Maps
5 db magyar város- és megyetérkép: Debrecen, Kőszeg, Dunaújváros, Kecskemét és környéke + Veszprém megye idegenforgalmi térképe Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft