Térképek

Tételek száma: 80

Stoits Merre menjek Budapest, Budai hegyek térkép hátul ragasztott 47x62 cm
13389.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1938 Budapest székesfőváros dunajobbparti részének térképe (Déli rész). Hidrológiai Közlöny XVIII. kötet, Horusitzky H.: Budapest dunajobbparti részének (Budának) hidrogeológiája nagyméretű térképmelléklete. Rajzolták: Garami T., Pálfalvi Gy. és Zuna A., Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Bp., 122x91 cm
13390.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1913-1920 Budapest térképe, Stoits György, Bp., Magyar Térképészet, hajtva, 69,5x50 cm
13391.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1880-1900 Routen-Karte zum Führer durch das Berchtesgadener-Land u. durch Theile des angrenzenden bayerischen und salzburgischen Gebirges. Entworfen v. A. Waltenberger / Berchtesgaden vidékének útitérképe, a bajor és a salzburgi hegyvidékek részeivel. Berchtesgaden és közvetlen környékének térképével. 1 : 40.000. Kézi színezéssel, hajtva, kisebb sérüléssel, 64x48 cm
13392.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 Aleppo térképe és turista látnivalóinak bemutatása. 50x56 cm / Map and view of Aleppo
13393.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dunakanyar térképe, vászontérkép, 1:75 000, 40×56 cm
13394.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21
cca 1945-1947 Stoits György: Merre menjek Budapest. Útmutató lépten-nyomon, térkép és utcajegyzék. Bp., Dóczi Sándor-ny., kissé sérült, javított borítóval, de egyébként jó állapotban, térkép: 61x46 cm
13395.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1905 Budapest legújabb térképe kis szakadással 36x48 cm
13396.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1931 Vác és Diósjenő környékének térképe,rajta a Duna-kanyarral is, (Szob és Tahitótfalu közötti szakasz, 1:75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, hajtott, kissé foltos, kis szakadásokkal, 39x52 cm
13397.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
cca 1895 Torontál vármegye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1: 500 000, Lampel Róbert, szakadással, 54,5×38 cm
13398.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10
1938 Magyarország autótérkép, elöl-hátul sok reklámmal, a Királyi Magyar Automobil Club kiadványa, szép állapotban, 68×98 cm
13399.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1900-1910 Umgebung von Budapest / Budapest és környékének térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, szélein körbevágott, 55x41 cm
13400.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft