Térképek

Tételek száma: 80

cca 1900 Krassó-Szörény vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
13377.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33
1967 Magyarország vasúti térképe, hátoldalán a külföldi összeköttetések hálózatával, 40,5x64 cm
13378.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,22
cca 1900 Bács-Bodrog vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
13379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,33
1927 Börzsönyi-hegység. Kirándulók térképe 3. szám. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva 74,5x56,5 cm
13380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
1928 Budai hegyek kiránduló térképe. Kirándulók térképe 1. sz., 1:37500, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, , 69x49 cm.
13381.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,75
7,22
1928 Vértes hegység, Kirándulók térképe 15. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, 76,5x64,5 cm Ragasztott
13382.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,75
7,22
Budapest Virányos-Zugliget-Tündérhegy-Pozonyi-hegy részét bemutató vászontérkép, 48×40 cm
13383.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
cca 1912 Bereg és Ugocsa vármegyék térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 425.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, kissé sérült, ragasztott, 42,5x33 cm
13384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
cca 1900-1910 Umgebung von Budapest / Budapest és környékének térképe, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, kis sérülésekkel, foltokkal, 65x49 cm
13385.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
3,89
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 5 térkép (ebből 4 sérült/hiányos). Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
13386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
cca 1910 Budapest Székesfőváros legújabb térképe utcajegyzékkel. Szakadásokkal 60x49 cm
13387.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
5 db magyar város- és megyetérkép: Debrecen, Kőszeg, Dunaújváros, Kecskemét és környéke + Veszprém megye idegenforgalmi térképe
13388.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.