Órák Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497837
11600
405
Watches
Mechanikus, fém asztali óra, nem működik. m: 21cm 2497803
11601
405
Watches
Junghaus art deco kandallóóra, működik, félütős, kulccsal, kisebb karcolással, jelzett h:21 cm, m:18 cm, sz:9 cm 2392601
11602
405
55000
Watches
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban. 2171747
11603
405
30000
Watches
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban 2272745
11604
405
36000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes. 2485404
11605
405
24000
Watches
9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes 2223591
11606
405
Watches
Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm 2369300
11608
405
36000
Watches
Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft