Órák

Tételek száma: 56

Langendorf fém tokos, másodpercmutatós zsebóra, nem működik, számlapján apró hajszál repedéssel,
11576.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Gyöngyházberakásos rózsaszín karreif, d: 6 cm, gumis karlánc.
11577.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Longines niellós, aranyozott ezüst női alakokkal és tigrissel díszített dupla ezüst fedeles zsebóra. Sérült számlap, szép állapot, jelzett szerkezet és tok (egyező sorszám 2727606) nem jár. d: 50 mm
11578.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Daniel Klein quartz, bőrszíjas karóra, működik. d: 40mm
11579.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
DmQ női quartz karóra, működik. Üveg gumis szíjas.
11580.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gyöngyházberakásos ezüstözött mexikói fülbevaló.
11581.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
/Zenith Mih. L. Petkovich Beograd fém tokos vasutas zsebóra. Jelzett számlap, tok, szerkezet, szerkezetszám 1794587. Működő, szép állapotban, üveg lejár. d: 55 mm
11582.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
LCD-s ébresztőóra, rádió vezérelt automatikus idő.
11583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Original Műhlheim vekker. Működőképes 14 cm
11584.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13
2 db magyar ékszerész reklám óra az 1930-as évekből: Grünbaum Samu Pestszentlőrinc Üllői út 139. Jung József Kispest Üllői út 131. Junghans, nem működnek.
11585.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Weimar fali óra, elem nélkül, d: 30 cm
11586.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
11587.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft