Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 39

Gyógyszerkönyv - Pharmacopoea Austriaco-Provincialis emendata  Viennae, 1794. Christian Frideric Wappler. VIII+195 p. Korabeli keménytáblás papírkötésben. Utolsó lap hiányzik használt, megviselt állapotban. Benne gyógyszerészek írt és pecsételt tulajdonosi bejegyzéseivel
17141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
23
Dr. Georg Seidlitz: Fauna transsylvanica: Die kaefer (Coleoptera) Siebenbürgens. von - -. Königsberg, 1891. Jartimgscje Verlagsdruckerei, 12+LVI+914+1 p.+1 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, 3 lap kijár.
17142.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
[Steidele, Raphael Johann] Steidele János: Magyar bábamesterség. H.n., 2010, Ventus Commerce. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Az 1777-es bécsi kiadás reprint kiadása.
17143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pannon Enciklopédia. Magyarország állatvilága. Szerk.: Járainé Dr. Komlódi Magda. Bp., 1995., Dunakanyar 2000. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17144.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vilcinskas, Andreas: 1000 hal. Ford.: Dr. Forró László. Pécs, 2006, Alexandra, 384 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bókay Árpád Dr.: Hat előadás az általános gyógyszertan köréből. Bp., 1908. Mai Henrik és Fia. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 172p.
17147.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17148.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cholnoky Bajó Sarolta: Leíró földrajz I. Európa. Bp., 1927. Szerzői. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 80. p.
17149.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
Mérei Kálmán és Zádor Ernő: Áruismeret és vegytan II. Szerves vegytan. Növényi és állati eredetű áruk. Bp., 1942. Athenaeum. Kiadói papírkötésben
17150.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szenthelyi-Molnár István: Az édesanya és a gyermek szolgálata. Katolikus szülésznők, anya- és csecsemővédőnők könyve. Szeged, 1938, Árpád Nyomda és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, Bozó grafikájával, szép állapotban.
17151.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Bp., 2001, GMR Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17152.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft