2 db német orvosi könyv: Staehler, Werner: operative Cystoskopie. Leipzig, 1941. Georg Thieme; E Joseph: Kystoskopische Technik. Berlin, 1923. Springer. Kiadói egészvászon kötésben
Erwin Baur: Einführung in die experimentelle Vererbungslehre. Berlin, 1911., Gebrüder Borntraeger. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és 8 színes táblával. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, néhány lapon ceruzás bejelöléssel.
Abhandlungen der Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Mathematisch-Naturwissenschaftliche Abteilung. XXXII. Band. München, 1928, Verlag der Bayer. Akademie der Wissenschaften. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärtze unt mitwirklung von Professor Dr. Alois Dalla Rosa. I-III. Bände. Hrsg. von Dr. Carl Toldt. Berlin-Wien, 1918., Urban & Schwarzenberg, VI+2+973 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az I. és a III. kötet gerincén sérülésnyommal, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet borítóján kis folttal, az I. kötet fűzése laza, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.
Dr. Forel Ágoston: A hypnotismus, vagy a suggestio és a psychotherapia. A kilencedik kiadás után ford.: Sztrokay Kálmán. Előszóval ellátta: Dr. Hudovernig Károly. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó. 270 p. Átkötött, aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült és hiányos címlappal, egy sérült, kissé hiányos lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., 1930, Posner-ny., II-VIII+3+82+16+IX-XV p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Kitöltetlen.