Festmények és grafikák Tételek száma: 375
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503101
10108
405
Tóth Elemér: Nádtetős házikók 2003. Olaj, vászon. keret nélkül. sérülésekkel 39x50cm 2502585
10109
405
Finta László (1934-2018): Templom. Olaj, vászon. Fakeretben. 21x19cm 2501912
10110
405
Toroczkai Oszvald (1884-1951): Erdélyi falu. Olaj, karton, jelzett, sérülésekkel, keret nélkül. 44x55cm 2504083
10111
405
Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm 2504082
10112
405
Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm 2504080
10113
405
Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm 2504084
10114
405
Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm 2504086
10115
405
Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, 26x38cm 2503972
10116
405
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm 2500589
10117
405
Mészáros József (1925 - 1979): Parasztudvar. Olaj, vászon. 34x48cm. Jelzett., sérült. 2501230
10118
405
Balla Olga (1948-): Barátnők. Olaj, fa. jelzett, 25x20 cm 2501233
10119
405
Balla Olga (1948-): Csendélet. Olaj, farost. jelzett, 30x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft