Festmények és grafikák Tételek száma: 375
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404095
10096
405
Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja.
Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fa keretben. 35×35 cm 2472829
10097
405
Dános Dezső (1884 - ?): Virágos udvar. Olaj, karton, jelzett, kissé sérült, 34,5×53 cm 2456990
10098
405
Zámbori Gábor: Vihar előtt, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 46x73cm 2459050
10099
405
Zámolyi Ferenc ( - ): Tavasz.
Olaj, vászon, jelzett, sérült, 54x73cm 2314454
10100
405
Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm 2444757
10101
405
Ferencsik Árpád (1969-): Erdőben. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 50×70 cm 2219744
10102
405
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm 2385774
10103
405
Németh Mátyás (1939-): Tanya fákkal. Olaj, farost, fa keretben, 21x36 cm 2385959
10104
405
Németh Mátyás (1939-): Folyókanyar. Olaj, farost, fa keretben, 40x60 cm 2415265
10105
405
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm 2206926
10106
405
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2310021
10107
405
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft