Festmények és grafikák

Tételek száma: 375

10132.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10133.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Lukács Tibor (1960-): Szentendre, 2006. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 26×18 cm
10134.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Lukács Tibor (1960-): Szentendrei részlet, 2007. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 26×18 cm
10135.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Varga Mátyás (1910-2002): Kodály, Háry János (Szegedi Szabadtéri Játékok, díszletterv), 1961. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42,5×33 cm
10136.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
10137.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm
10138.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Szalóky Sándor (1921-1978): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 28,5×26,5 cm.
10139.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm
10140.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10141.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 14×18 cm
10142.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10143.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft