10378.
405. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
WJ monogram jelzéssel, feltehetően 1915-35 körül működött grafikus alkotása: Jelenet. Linómetszet, akvarell, papír. Jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz keretező 1930-35 körüli címkéjével. 14,5x11,5 cm