Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 385

10375.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10376.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz, második felében működött (magyar?) festő alkotása: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon. Vakkeret nélkül. Bal felén törésnyommal. 20x40 cm / oil on canvas, unsigned.
10377.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
WJ monogram jelzéssel, feltehetően 1915-35 körül működött grafikus alkotása: Jelenet. Linómetszet, akvarell, papír. Jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz keretező 1930-35 körüli címkéjével. 14,5x11,5 cm
10378.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Geometria és gesztus. Olaj, vászon, farost. 50×55 cm.
10379.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Edelmayer O jelzéssel: Savoyai Jenő lovasszobra a Budavári palota előtt, 1936. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 39×32 cm
10380.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10381.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kádár Béla jelzéssel: Akt. Tus, papír, keret nélkül, sérült 20x30cm
10382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, vászon, jelzés nélkül, SÉRÜLT. Kissé kopott fa keretben. 60x80 cm
10383.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Schwarz jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon. Sérült dekoratív keretben. 66x96cm
10384.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm
10385.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Jelzés nélkül: Gyerek portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 61×46 cm
10386.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft