Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, vászon, jelzés nélkül, SÉRÜLT.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Konfar-Gyula-1933-2008-Hazak-Olaj-vaszon-jelzes-nelkul-SERULT-Kisse-kopott-fa-keret~II2503803
2503803
10383
405
38000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
38 000 Ft 102,70 EUR , 111,76 USD
Leírás: Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, vászon, jelzés nélkül, SÉRÜLT. Kissé kopott fa keretben. 60x80 cm
: nagy_andras