Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497239
11644
404
Glass-objects
Ezüstözött kínáló, rózsaszínű üvegbetéttel, apró csorba. m: 10 cm 2496932
11645
404
Glass-objects
8 db gyógyszeres, patika üveg, klf. méretben. Kopott. 2496818
11646
404
2200
Glass-objects
Kék festett patikaüveg, kopott. m: 18 cm 2496809
11647
404
Glass-objects
Üveg citromfacsaró. Formába préselt. kopott, apró csorba.. d: 14 cm 2496769
11648
404
Glass-objects
Régi tejüveg lámpabúra, kopott, d: 21 cm, szereléknél: d: 6 cm 2496768
11649
404
Glass-objects
Muránói füstüveg hamutál, kopott, m: 7,5 cm 2345071
11650
404
Glass-objects
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm 2345399
11651
404
Glass-objects
Mini üveg hattyú, hibátlan, m: 7 cm 2401126
11652
404
500
Glass-objects
Asztali üveg dísz férfiportréval, kis kopásnyomokkal, 17×15 cm 2468292
11653
404
Glass-objects
Spanyol boros üveg, kiöntő, festett, plasztikus bőr díszítéssel. Formába öntött, anyagában színezett, kisebb hibákkal, kissé kopott, m: 25,5 cm 2468335
11654
404
Glass-objects
2 db egyedi, dekoratív zöld üvegváza, anyagában színezett, kisebb kopásnyomokkal, az egyiken csorbával, m: 19 cm és 14,5 cm 2468500
11655
404
Glass-objects
Formába öntött üveg kínáló, kissé kopottas, 30x17x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft