Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493781
11620
404
Glass-objects
5 db talpas borospohár csiszolt díszítéssel, az egyiken kis sérüléssel, m: 12 cm 2494598
11621
404
Glass-objects
Bordó kristály hamutál, csiszolt, metszett, apró csorbákkal, d: 13 cm 2491809
11622
404
Glass-objects
Retró egyszálas üvegváza, anyagában színezett, matricával jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 9 cm 2491800
11623
404
Glass-objects
Retró német színes üvegváza, matricával jelzett, kisebb csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2491969
11624
404
Glass-objects
Bohemia kis üvegváza és talpas pohár, aranyozott, plasztikus virágos díszítéssel. Anyagában színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2414069
11625
404
Glass-objects
2 db üveg edény. Szőlőmintás edény kis lepattanással 10x10x11 cm + üveg kosár d: 10 cm. Formába préseltek 2417483
11626
404
Glass-objects
Metszett üveg cukortartó kanállal, apró csorbákkal és kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m: 6 cm 2493673
11627
404
Glass-objects
Ólomkristály doboz, hibátlan, 18x11x7cm 2493603
11628
404
Glass-objects
Rosa Centifolia Schwarzlose Söhne Berlin parfümös üveg, eredeti dobozában, m: 10 cm 2493406
11629
404
Glass-objects
6 db Napóleon konyakos pohár, üveg, arany díszítéssel. hibátlan, m: 8 cm 2493403
11630
404
Glass-objects
12 személyes puncsos készlet. Üveg és műanyag tartozékokkal eredet gyári dobozában. Jó állapotú. doboz méret: 33x33x20cm 2492738
11631
404
Glass-objects
Muránói sommerso üveg váza, jelzett, hibátlan, 1970 körül (Favio Poli). m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft