Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492628
11632
404
Glass-objects
Muránói üvegváza, jelzett, hibátlan. m: 50 cm 2491895
11633
404
Glass-objects
Kristály tál, metszett, csiszolt, hibátlan, d: 23 cm 2490710
11634
404
Glass-objects
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Hibátlan. m: 16 cm 2494894
11635
404
Glass-objects
Üvegpalack, benne dugó. m: 35 cm 2494953
11636
404
Glass-objects
Borostyánüveg kínálótál, kopott, d: 30 cm 2494955
11637
404
Glass-objects
Bordó üvegváza, kopott, m: 17 cm 2495008
11638
404
Glass-objects
Zöld üveg kancsó, kopott, m: 14 cm 2495655
11639
404
Glass-objects
Kristály bonbonnier, csorbákkal, m: 14 cm 2495681
11640
404
Glass-objects
Ólomüveg doboz, kopott, 19x10x4cm 2495818
11641
404
Glass-objects
Kristály szalvétatartó, metszett, hibátlan, m: 9 cm 2495777
11642
404
Glass-objects
Kristály váza,korának megfelelő állapotban, m: 21 cm 2495848
11643
404
Glass-objects
Üveg likőrös poharak, kancsóval. m: 7 és 13 cm. hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft