Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-zold-Apponyi-mintas-vaza-Kezzel-festett-porcelan-Jelzett-Serult-m-33-cm~II2487877
2487877
11224
404
Leírás: Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Sérült. m: 33 cm
: karap_norbert