Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-hecsedli-mintas-fedeles-vaza-Apro-kopasokkal-kezzel-festett-porcelan-Jelzett-m-36~II2491615
2491615
11225
404
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. Jelzett, m: 36 cm.
: karap_norbert