Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465264
11709
404
7500
Antique
Zománcozott festett fiók előlap XIX. sz. 6,5x2,5 cm 2495177
11710
404
Antique
Antik ezüstözött ón boros kanna, vésett felirattal, kopott, m: 29 cm 2488102
11711
404
4600
Antique
Régi elemes zsebóratartó. Kopott. Nincs kipróbálva. 26x12 cm 2490241
11712
404
Antique
Patinázott bronz gyertyatartó lámpává alakítva. Korának megfelelő állapotban. m: 46 cm 2491083
11713
404
Antique
Cigarettaadagoló gyufatartóval. Kézzel faragott fa. Alján pecséttel jelzett: Kalotaszegi Háziipar, Kovács János Kurucz, Kézimunka és fafaragó készítő Körösfő, Kolozs - vármegye. Korának megfelelő. 13x11x8 cm 2491095
11714
404
15000
Antique
XIX. századi csikóbőr kulacs. m: 35 cm, Korának megfelelő állapotban. 2492571
11715
404
Antique
Jugendstil kalapált réz kaspó, jelzett, horpadásokkal. m: 20cm, d: 18 cm 2492621
11716
404
Antique
Antik Carl Deffner szecessziós réz teáskanna. Jelzett. Restaurált, apró horpadásokkal. m: 20 cm 2492841
11717
404
Antique
Percz János (1920-2000): Aszonyok. Fali, fém plasztika. 18x46 cm, Jelezve: balról a második asszony szoknyáján, PERCZ. Hibátlan. 2492851
11718
404
Antique
Percz János (1920-2000): Fakopáncs. Bronz plasztika. m: 16 cm, Jelezve: felső farktollán, PERCZ. Hibátlan. 2493705
11719
404
Antique
Figurális bronz falikar. 22x24cm 2490354
11720
404
Antique
Rózsa díszítésű üveg tálca. Réz, üveg. áttört. 31x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft