Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2463639
11685
404
Antique
Argentor kévés kanna, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2463419
11686
404
14000
Antique
Ónix alapra applikált ezüstözött Szent Család plakett, jelzett, plakett: 10,5×7 cm, alap: 19×14 cm 2496654
11687
404
Antique
Wolkmann féle sebkampó, fém, XIX. sz. második fele, h: 24 cm 2492718
11688
404
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzett, kopott, 15x15x3 cm 2495752
11689
404
Antique
Nógrád megyei virágos, gyöngyös fekete selyem mellény, 1900 körül, sérült. 39x38cm 2495755
11690
404
15000
Antique
Széki (Kolozs megye) fekete mellény, szalagcsokorral. 1930-40 körül, sérült. 30x36cm 2495792
11691
404
Antique
Vadászjelenet, galvanoplasztika, 1920 körül, német, 27x20 cm 2488689
11692
404
15000
Antique
XX: sz. eleje. Kínai, hímzett selyem falikép, kézzel festett, jelzett. / Chinese embroidered silk picture. Signed. 44x90 cm 2369544
11693
404
15000
Antique
Kínai, hímzett selyem falikép, kézzel festett, jelzett. / Chinese embroidered silk picture. Signed. 44x90 cm 2360082
11694
404
15000
Antique
Nagy méretű, fedeles ón kiöntő, féldrágakövekkel. Oroszlános díszítéssel. 37 cm 2403969
11695
404
Antique
Antik, címeres ón tál. XIX: sz. eleje. 1809-as évszámmal. Pecséttel jelzett. d: 27 cm 2194293
11696
404
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft